Estover Piimatööstus OÜ ootab oma meeskonnaga liituma seadmete pesuoperaatorit. 

Estover Piimatööstus OÜ ootab oma meeskonnaga liituma seadmeoperaatorit. 

Estover Piimatööstus OÜ ootab oma meeskonnaga liituma treial-lukkseppa. 

KARJÄÄRIVÕIMALUSED

ESTOVER TÖÖANDJANA

United Estover Grouppi (UEG) kuuluvad Estover OÜ, OÜ Estover Piimatööstus ja Eesti Juustu Tootmise OÜ. Ettevõte tugineb 100% Eesti kapitalil ja pakub täna tööd rohkem kui 200-le inimesele.

Estover Piimatööstus OÜ on suurim Eesti siseturule juustu tootev ettevõte, kelle valmistatud juustu sööb peaaegu iga teine eestimaalane. Estover Piimatööstuse Kaarlijärve meiereis, mis asub Tartumaal Elva vallas, toodetakse juustu, kodujuustu, toorjuustu, võid, mozzarellat, kohupiima ja ricotta-kohupiima. Tehas on kaasaegne, tootmine mehhaniseeritud ja käsitöö hulk on viidud võimalikule minimaalsele tasemele.
Estover OÜ arendab Eesti juustukultuuri, pakkudes rikkalikku valikut kodu- ja välismaistest kvaliteetsetest juustutoodetest. Oleme innovaatilised, meie tooted ning teenus on kvaliteetne ja me pakume inimestele nautimiseks maitsvat ja mitmekesist juustuvalikut. Meie tugevusteks on pikaajaline kogemus ja laialdased teadmised juustumaailmast. Meie ajalugu ulatub enam kui 25 aasta taha, kui 1992.aastal alustasime juustutoodete hulgimüügiga. Lisaks turu suurimale juustuvalikule pakume ka ricotta kohupiima, kodujuustu, võid ja pärmi. Oleme Eesti juustuturu liidrid ca 40 % turuosaga ja tugev, jätkusuutlik ettevõte.
Meie tuntumad kaubamärgid on Traditsiooniline Eesti Juust, Hollandi Leibjuust Originaal, Piimameister Otto, Vene juust ja Hiirte Juust ning Royal Blue. Lisaks esindame ja turustame Eestis maailmakuulsaid juustubrände Philadelphia, President, Bergader, Galbani jpt.

TÖÖVÕIMALUSED ESTOVERIS

Meie meeskonda uute sobivate inimeste leidmine on meie edu jaoks olulise tähtsusega.

Estoveris ootab teid sõbralik ja toetav kollektiiv. Väärtustame kõikide töötajate panust ettevõttesse ja pakume arenguvõimalusi koos ettevõttega. Tagame töötajale pikaajalise töösuhte ja stabiilse sissetuleku. Teil on võimalik oma igapäevaste tegevustega täiustada inimeste toidulauda ja anda oma panus kodumaise toodangu valmimiseks. Pakume mitmekülgset tööd kaasaegses ettevõttes ja lõõgastumiseks korraldame me meeleolukaid ühisüritusi. Tunnustame oma parimaid töötajaid ja pakume mitmekülgseid koolitus- ja talendiprogramme. 

Ootame oma meeskonnaga liituma kohusetundlikke, täpseid ja hea meeskonnatöö oskusega inimesi ja eriti hea oleks kui omaksid ka varasemat töökogemust toiduainetööstuses. Peame oluliseks töötajaid, kes jagavad meie põhiväärtusi ja soovivad pakkuda meie klientidele parimat kodumaist toodangut.

Estover pakub mitmeid erinevaid töövõimalusi Estover Osaühingus (Paneeli 2A/1, Tallinn) ja Estover Piimatööstus OÜ Kaarlijärve Meiereis (Kaarlijärve küla, Elva vald, Tartumaa) ning Tallinna Pakketsehhis.

Meie müügiesindajad tegelevad üle Eesti kliendisuhete loomise ja arendamisega ning seisavad selle eest, et meie tooted oleks klientidele kergelt leitavad. Tootmistöölised viivad läbi piimatoodete (juust, kodujuust, ricotta) valmistamise tehnoloogilise protsessi ja tagavad kvaliteetse toodangu valmimise. Meie tootmistöölised omavad tervisetõendit. Laotöötajad tegelevad kaupade vastuvõtmise ja komplekteerimisega, laoruumide korrashoiu ja ruumides vajaliku HACCP põhimõtte tagamisega. Meie laotöötajad omavad tervisetõendit. Pakkijate ülesandeks on tooraine (juustu) töötlemise, pakendamise ja toodete kvaliteedi kontroll, tootmis- ja toiduhügieeni järgimise ning töökoha, sh tootmisruumide korrashoiu tagamine. Meie pakkijad omavad tervisetõendit. 

OOTAME KANDIDEERIMA!

Ettevõtte vabadest töökohtadest anname teada enda koduleheküljel ning internetis tööpakkumisi vahendavatel lehekülgedel.  Eelistame kandidaate, kellel on varasem töökogemus toiduainetetööstuses, kuid see ei ole tööle asumise eelduseks, sest pakume väljaõpet kohapeal ja erialaseid koolitusi töötajate erialaste teadmiste ja oskuste täiendamiseks. Kui aktiivset konkurssi hetkel käimas ei ole, siis edastage meile oma CV, et saaksime Teiega kontakteeruda sobiliku ametikoha vabanemisel. 

Kiireks ja mugavaks kandideerimiseks olete oodatud edastama oma andmed läbi Recrur keskkonna või saatke CV e-postiga aadressile personal@estover.ee.