Estover Piimatööstus OÜ pressiteade 28.12.2023

armastatud sortiment

Mööduv 2023. aasta on olnud Estover’i jaoks sündmusterohke. Oleme tegelenud oma ettevõtete energiavarustuskindluse tagamisega, pingutanud toorpiima ja toodete hindade tasakaalu saamise, uute toodete ning muude oluliste arendustegevustega. Kahjuks on meil olnud ka tugevasti ebaõnne tulekahju näol, mis toimus ööl vastu 5. detsembrit Estover Piimatööstuse Kaarlijärve tootmises. Selliseid ootamatusi ei soovita isegi vaenlastele. Sellistest olukordadest tuleb õppida, kohaneda ning minna edasi veelgi tugevamana.

Kolme nädalaga oleme taastanud suurema osa hävinenud olulistest kommunikatsioonidest ning kõik tootmisliinid on taaskäivitatud ja kogu meie armastatud sortiment on peatselt taas kaupluste riiulitel saadaval. Hävinud lao ja sinna juurde kuuluvate eriosade taastamine võtab veel aega, kuid kindlasti ei ole see takistuseks kvaliteetsete ning parimate piimatoodete tootmisel.

Tootmise taaskäivitamisel on väga suur osa meie headel koostööpartneritel nagu Industrial Systems Engineering OÜ, Terasteenus OÜ, AcRef OÜ, Viraito OÜ, Luhamaa Ehitus OÜ, Epoehitus OÜ ja teised.

Täname kõiki koostööpartnereid ja kogu oma Piimatööstuse peret, kes on olnud toeks tootmise kiirel taastamisel. Aitäh Eestis tegutsevatele jaekettidele mõistva suhtumise ning vastutulelikkuse eest. Oleme tänulikud ka teistele tublidele töömesilastele United Estover Group ettevõtetes, kes aitavad igapäevaselt ettevõtetel toimida ja areneda üheks Eesti parimaks piimatoodete tootjaks ning turustajaks.

Soovime Teile kõigile meeleolukat aastavahetust ning õnnestumisi peagi saabuval uuel 2024. aastal!

Hannes Mootse
Estover Piimatööstus OÜ
Tegevjuht