Ajalugu

Estover OÜ ajalugu ulatub 1992. aastasse, mil alustati juustutoodete hulgimüügiga. Tänaseks on ettevõttest saanud üks suurimaid piimatoodete hulgimüüjaid ja turustajaid Eestis, kes pakub lisaks turu suurimale juustuvalikule ka ricotta kohupiima, kodujuustu, võid ja pärmi. Ettevõte on Eesti juustuturu liider ca 40 % turuosaga. Estoveri tuntumad kaubamärgid on Traditsiooniline Eesti Juust, Hollandi Leibjuust Originaal, Piimameister Otto, Vene juust ja Hiirte Juust ning Royal Blue. Lisaks oma toodetele tegeleb ettevõte ka importbrändide turustamisega, esindades Eestis maailmakuulsaid juustubrände Philadelphia, President, Bergader, Galbani jpt.

Oluline koht ettevõtte müügistrateegias on ekspordil, kus kodumaiseid piimatooteid müüakse Soome, Läti, Leedu, Norra, Itaalia ja Iisraeli turgudele.

Ettevõte on osa United Estover Groupist (UEG), kuhu lisaks Estoverile kuuluvad ka OÜ Estover Piimatööstus ja Eesti Juustu Tootmise OÜ. Ettevõte tugineb 100% Eesti kapitalil ja pakub täna tööd rohkem kui 200-le inimesele.