Ajalugu

Meie tuntumad kaubamärgid on Traditsiooniline Eesti Juust, Hollandi Leibjuust Originaal, Piimameister Otto, Vene juust ja Hiirte Juust ning Royal Blue. Lisaks esindame ja turustame Eestis maailmakuulsaid juustubrände Philadelphia, President, Bergader, Galbani jpt.

Meie ajalugu ulatub enam kui 25 aasta taha, kui 1992.aastal alustasime juustutoodete hulgimüügiga. Tänaseks oleme kasvanud üheks suurimaks piimatoodete hulgimüüjaks ja turustajaks Eestis. Lisaks turu suurimale juustuvalikule pakume ka ricotta kohupiima, kodujuustu, võid ja pärmi. Oleme Eesti juustuturu liidrid ca 40 % turuosaga.

Meie tuntumad kaubamärgid on Traditsiooniline Eesti Juust, Hollandi Leibjuust Originaal, Piimameister Otto, Vene juust ja Hiirte Juust ning Royal Blue.

Lisaks esindame ja turustame Eestis maailmakuulsaid juustubrände Philadelphia, President, Bergader, Galbani jpt.

Ekspordil on meie müügistrateegias oluline koht ja nii müüme kodumaised piimatooteid edasi Soome, Läti, Leedu, Norra, Belgia, Itaalia ja Saksamaa turgudele. 

Oleme osa United Estover Groupist (UEG), kuhu lisaks Estoverile kuuluvad ka OÜ Estover Piimatööstus ja Eesti Juustu Tootmise OÜ. Ettevõte tugineb 100% Eesti kapitalil ja pakub täna tööd rohkem kui 200-le inimesele.

Meile on oluline väärtuste pakkumine ja tahame lisaks maitsvale tootevalikule tutvustada ka toodete hingeelu. Selleks teeme tootekoolitusi, räägime juustu ajaloost ja juustu söömise kultuurist ning harime inimesi juustu kui asendamatu toiduaine kasutamise kohta ning tutvustame juustu sobivust erinevate teiste toitude ja jookidega.   

Meie missiooniks on olla oma kliendile parim partner, pakkudes häid ja kvaliteetseid tooteid – nii täidame lõpptarbija soovi nautida maitsvat ja mitmekesist juustuvalikut.

Meie visioon on olla Eesti juustukultuuri arendaja pakkudes rikkalikku valikut kodu- ja välismaiseid kvaliteetseid juustutooteid. Meie eesmärk on olla innovaatiline ning paindlik müüja ja koostööpartner nii Eesti kui Euroopa turul tervikuna.