MÜÜGI- JA TURUNDUSOSAKOND

Helen Aruoja
müügi-ja turundusosakonna juhataja
Telefon:+372 611 2628
helen.aruoja@estover.ee

Terttu Maastik
tootejuht
Telefon: +372 56 692 564
terttu.maastik@estover.ee

Annaliisa Orro
toote-ja turundusspetsialist
Telefon: +372 55 624 374
annaliisa.orro@estover.ee

Kerstin Brandt
võtmeklientide müügijuht
Telefon: +372 611 2626
kerstin.brandt@estover.ee

Anni Sihver
impordi-ja müügispetsialist
Telefon: +372 53 637 710
anni.sihver@estover.ee 

Olga Aleksejeva
ekspordipetsialist
Telefon: +372 54 301 048
olga.aleksejeva@estover.ee 

Kristiina Portunova
müügimeeskonna juht
Telefon: +372 611 2618
kristiina.portunova@estover.ee

Eneli Looring
müügiesindaja
Telefon: +372 51 25 539
eneli.looring@estover.ee
Tallinn ja Harjumaa

Svetlana Volokonskaja
müügiesindaja
Telefon: +372 51 28 217
Svetlana.volokonskaja@estover.ee
Tallinn

Mari-Liis Anso
müügiesindaja
Telefon: +372 52 46 902
mariliis.anso@estover.ee
Pärnu ja Läänemaa

Isabelle Heinla
müügiesindaja
Telefon: +372 50 43 967
isabelle.heinla@estover.ee 
Tartu ja Lõuna-Eesti

Maarja Parts
müügiesindaja
Telefon: +372 50 46 470
maarja.parts@estover.ee
Tartu ja Kesk-Eesti

Merit Välja
müügiesindaja
Telefon: +372 53 400 028
merit.valja@estover.ee
Ida-Virumaa

Kaie Reentalu
müügiesindaja
Telefon: +372 51 910 651
kaie.reentalu@estover.ee
Lääne-Virumaa ja Harjumaa

This site is registered on wpml.org as a development site.