Triin Merilyn Varatalu
müügi- ja turundusosakonna juhataja
Telefon: +372 611 2641
triin.varatalu@estover.ee

Triin Põllu
import ja eksport spetsialist
Telefon: +372 611 2633
triin.pollu@estover.ee

Elise Õunapuu
turundusspetsialist
Telefon: +372 53 637 710
elise.ounapuu@estover.ee

Kerstin Brandt
võtmeklientide müügijuht
Telefon: +372 611 2626
kerstin.brandt@estover.ee

Kristiina Portunova
müügimeeskonna juht
Telefon: +372 611 2618
kristiina.portunova@estover.ee

Helis Taevas 
müügiesindaja
Telefon: +372 5 125 539
helis.taevas@estover.ee
Tallinn ja Harjumaa 

Mari-Liis Tüvi
müügiesindaja
Telefon: +372 53 30 0107
mariliis.tuvi@estover.ee
Tallinn ja Harjumaa 

Karin Reimets
müügiesindaja
Telefon: +372 51 28 217
karin.reimets@estover.ee
Tallinn

Mari-Liis Anso
müügiesindaja
Telefon: +372 52 46 902
mariliis.anso@estover.ee
Pärnu ja Läänemaa

Karin Telkinen
müügiesindaja
Telefon: +372 50 43 967
karin.telkinen@estover.ee
Tartu ja Lõuna-Eesti

Tiina Soon
müügiesindaja
Telefon: +372 50 46 470
tiina.soon@estover.ee
Tartu ja Kesk-Eesti

Merit Välja
müügiesindaja
Telefon: +372 53 400 028
merit.valja@estover.ee
Ida-Virumaa

Kaie Reentalu
müügiesindaja
Telefon: +372 51 910 651
kaie.reentalu@estover.ee
Lääne-Virumaa ja Harjumaa