Estover Piimatööstus OÜ osaleb  2022. aasta kevadel EAS poolt korraldatud Digitaliseerimise meistriklassis.

Meistriklass algas 03.02.2022 ja kestab kolm kuud. 
Ettevõtte väljakutseks digitaliseerimise meistriklassi programmis on tootmisprotsesside optimeerimine läbi digitaliseerimise. Käesolevaks hetkeks on pool meistriklassist läbi ja fookuses on tootmisüksuse protsesside modelleerimine, rõhuasetusega tooraine varumine ja vastuvõtt.
Digitaliseerimise MK-i lõpuks on eesmärk läbi protsesside kaardistamise jõuda raiskamise ja dubleerimise vähendamiseni ning tõsta üldist protsesside automatiseerimise ja digaitaliseerimise taset nii tarneahela ülesehituses, tootmise planeerimise ja analüüsi etappides, laohalduses kui ka müügiaruandluses. 
Rohkem infot: eas.ee/teenus/digitaliseerimise-meistriklass/ 

2022. aasta veebruarist kuni maini kestnud programmi raames koostasid osalejad tippkoolitajate ja personaalse mentori abiga oma kõige kriitilisema tööprotsessi digitaliseerimise plaani, mis on suunanäitajaks tervikliku digistrateegia elluviimisel. 20st ettevõttest valiti välja kolm kõige paremat digitaliseerijat/digitaliseerimise plaani ja Estover Piimatööstus OÜ meeskond saavutas antud osas teise koha ning võitis ideede elluviimiseks 3000.-eurot.